Poistenie vozidiel

Starajú sa o Vás? My sa o Vás postaráme! Okrem najvhodnejšieho poistenia
riešime Vaše poistné udalosti a zdarma Vám poskytujeme ASISTENČNÉ SLUŽBY
v prípade havárie. Už nejde len o samotné poistenie ale o starostlivosť o Vás...
Kontaktovať nás môžete priamo z miesta nehody...
čítajte viac..

A K C I A :

HAVARIJNE POISTENIE ZA NYJVÝHODNEJŠIE CENY
ONLINE PZP - okamžité uzatvorenie povinne zmluvného poistenia !!!1.

PZP - O N L I N E . ONLINE uzatvorenie povinného zmluvného poistenia.

Kompletné porovnanie cien vsetkých poistovní na Slovensku. Uzatvorte si v pohodlí Va?še najvýhodnejsie povinné zmluvné poistenie za pár minút bezpečnou cestou, pričom starostlivosť o Vaše poistenie stále ostáva na nás. Stačí kliknúť na tento nadpis.

2.

HAVARIJNE POISTENIE - O N L I N E . Online uzatvorenie havarijného poistenia vozidla


Okamzite uzatvorenie havarijného poistenia. Spolu s kompletným poistením na území Európy voči: havárii vozidla, živelným rizikám, vandalizmu a krádeži vozidla alebo jeho výbavy získate profesionálne služby, bezplatné kvalitné asistenčné služby, ale najmä každodennú pohodu na cestách a pokojný spánok. K našim službám patrí aj pomoc pri riešení Vašej poistnej udalosti k Vašej spokojnosti.

3.

PZP - Povinné zmluvné poistenie. "OFFLINE" kalkulácia bude odoslaná k vypracovaniu ponúk zo všetkých poisťovní

( kalkulácia )

Povinným zmluvným poistením sa kryjú škody, ktoré spôsobíte (vy ako vodič, resp. prevádzkovateľ) iným osobám na zdraví, na ich majetku alebo na ušlom zisku. Vypracujeme Vám ponuky poistenia všetkých poisťovní na trhu. Vypíšte formulár "Kalkulácia" alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0905 240 085.

4.

HAVARIJNE POISTENIE "OFFLINE" kalkulácia bude odoslaná k vypracovaniu ponúk zo všetkých poisťovní

( kalkulácia )

Ak sa rozhodnete uzatvoriť havarijné poistenie u nás, ponúkame vám viacero zaujímavých produktov s rôznymi výhodami. Spolu s kompletným poistením na území Európy voči: havárii vozidla, živelným rizikám, vandalizmu a krádeži vozidla alebo jeho výbavy získate profesionálne služby, bezplatné kvalitné asistenčné služby, ale najmä každodennú pohodu na cestách a pokojný spánok. K našim službám patrí aj pomoc pri riešení Vašej poistnej udalosti k Vašej spokojnosti. Vypracujeme Vám ponuky poistenia všetkých poisťovní na trhu. Vypíšte formulár "Kalkulácia" alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0905 240 085.

5.

HAVARIJNE POISTENIE PRE STARŠIE VOZIDLÁ

( kalkulácia )

Jedinečnosť poistenia spočíva v tom, že pri stanovení poistnej sumy a poistného sa vychádza z obstarávacej ceny auta, teda z ceny, ktorú vaše auto reálne na trhu v danom čase má. Poistné krytie je plnohodnotné ako pri klasickom havarijnom poistení s územnou platnosťou Európa. Navyše, pokiaľ príde k parciálnej škode, poistné plnenie je v nových cenách bez amortizácie! Čiže vyplatená čiastka bude v takej výške, aká je potrebná na zakúpenie novej veci - poškodenej časti auta.Vypracujeme Vám ponuky poistenia všetkých poisťovní na trhu. Vypíšte formulár "Kalkulácia" alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0905 240 085.

6.

Poistenie čelného skla

( kalkulácia )

Poistite si čelné sklo Vášho vozidla buď ako pripoistenie k havarijnemu poisteniu alebo samostatnou zmluvou.

7.

Poistenie finančnej straty "GAP"

( kalkulácia )

Poistenie finančnej straty pri totálnej škode alebo odcudzení vozidla. poistenie pokryje rozdiel medzi vyplateným poistným plnením z havarijneho poistenia alebo PZP a kúpnou cenou vozidla. poistenie si možete dohjednat aj s krytím spoluúčasti.

Mobil: 0905 240 085
0903 240 085

E-mail : info@poistenie-analyza.sk

Asistenčná služba : 0908 725 797
pre viac info klikni semGPS: 48.1461,17.1311AKSR Zoznam RealitBlueBoard.cz

BFC SLOVAKIA s.r.o., Svätoplukova 1, 821 09 Bratislava
Realizácia : Webhelp.sk